LUGOLA w Zoharum

Witamy w szeregach Zoharum kolejny projekt Neithana – LUGOLA. Po świetnie przyjętym debiucie w Steinklang Industries, przyszedł czas na kolejne wydawnictwo. Tym razem będzie to album koncertowy, pokazujący całkiem ciekawą formułę projektu, w jakiej realizuje się on na żywo. Znane dotąd z debiutu utwory, otrzymały drugie życie, kompozycje zyskały na sile, brzmieniu i selektywności. Fani Power Electronics, zarówno posiadacze „You Are Nor A Special” jak i Ci, którzy zetkną się z tą muzyką Neithana po raz pierwszy, będą mieli okazję doświadczyć jej na nowo. „Deform” to zapis, dokumenujący występ Lugoli na zeszlorocznej edycji Wrocław Industrial Festival, to też premiera zbiega się niemalże z kolejną edycją festiwalu, bo Już 31 pażdziernika album będzie dostępny w fizycznym formacie; na CD i kasecie magnetofonowej. Przedsprzedaż rozpocznie się już niedługo.

Pozostałe aktualności

Ruszyła przedsprzedaż

Na 10 grudnia zaplanowaliśmy premierę 3 ostatnich w tym roku, tytułów w katalogu Zoharum. Będą to trzy publikacje na CD: RAPOON 'Skulls On The Plains of Turkey’, OLD CASTLE 'Artwork 51′ oraz SYNTA[XE]RROR 'element [OFF] crime’. Właśnie ruszyła przedsprzedaż, a wraz z nią nasza akcja promocyjna, dzięki której możecie dokonać zakupu w niższych cenach nawet […]

Czytaj więcej

Kolejne dwie publikacje są już dostępne w sprzedaży.

Od dzisiaj dostępne są dwie kolejne nowości w katalogu Zoharum: VIDNA OBMANA & PBK 'Monument of Empty Colours / Depression and Ideal’ 2CD oraz GINTAS K. & MICHELLE O’ROURKE 'Sorry Gold’ CD. Zainteresowanych odsłuchem, zapraszamy na nasz profil bandcamp. Publikacje dostępne są również na stronie Alchembria.PL (Zoharum Webstore)

Czytaj więcej

GINTAS K. w Zoharum

Litewski muzyk Gintas K. to kolejny artysta dźwiękowy, który znalazł się w naszym gronie. Jego najnowszy album, nagrany wspólnie z irlandzką wokallistką Michelle O’Rourke „Sorry Gold” ukaże się nakładem Zoharum jeszcze w tym roku. Wkrótce podamy więcej iinformacji.

Czytaj więcej

Nowy materiał THAT’S HOW I FIGHT już dostępny.

Już jest nowy materiał THIF. Przed premierą drugiego albumu, nieco ponad rok po wydaniu debiutu, zespół przygotował EP,kę jako przedsmaki drugiego długogrającego krążka. Znalazły się na niej 4 utwory: jeden nagrany z przeznaczeniem na drugą płytę, jedento remix tegoż utworu, przygotowany przez C.H. District oraz dwa utwory bonusowe, przeznaczone specjalnie na tą publikację. EPka dostępna […]

Czytaj więcej