Majowe premiery już dostępne…

Trzy z zapowiadanych na maj premier są już dostępne: dronowo ambientowy album MOLJEBKA PVLSE „The Distant Past Resounds”, dark ambientowa kooperacja FOMALHAUT & NIMH „From The Longest Winter” oraz harsh electro / technoidalny AMPSCENT „Ampscent”. Edycje CD dostępne są za pośrednictwem Alchembria.PL (Zoharum Webstore) oraz na naszym profilu bandcamp. Tam również publikacje dostępne są w całości do odsłuchu. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi najnowszymi propozycjami.

Pozostałe aktualności

Edycja Deluxe

Oprócz regularnej trzypłytowej edycji RAPOON „Dream Circle (In Three Phases)” przygotowaliśmy specjalną edycję kolekcjonerską albumu w drewnianym poudełku, limitowaną do 50 ręcznie numerowanych egzemplarzy, która oprócz wydania podstawowego zawiera również dodatki: czarną torbę z oryginalnym desginem, 3 karty pocztowe drukowane na ekokartonie, 2 naklejki, 3 piny oraz fotografię z Bliskiego Wschodu. Premiera publikacji również zaplanowana […]

Czytaj więcej

Ruszyła przedsprzedaż czerwcowych premier

Uruchomiliśmy przedsprzedaż tytułów, które ukażą się już 25 czerwca, a są to cztery tytuły: RAPOON „Dream Circle (In Three Phases)” /album 3CD w wersji regularnej i deluxe/, B°TONG „Mass” /2CD/, ULESA „II” /CD/, NOCHE OSCURA „Gardens” /CD/. Od teraz można składać zamówienia z realizacją na dzień premiery, korzystając z naszych akcji promocyjnych, dostępnych na Alchembria.PL […]

Czytaj więcej

NOCHE OSCURA „Gardens”

Nowy krążek NOCHE OSCURA będzie czwartym tytułem opublikowanym przez Zoharum w czerwcu. Podczas tegorocznej edycji Castle Party zespół wystąpi z koncertem premierowym. Już dzisiaj polecamy Waszej uwadze nowy album oraz zapowiadany koncert. Wkrótce podamy więcej informacji oraz uruchomimy przedsprzedaż.

Czytaj więcej

B°TONG powraca do Zoharum z nową publikacją

Miło nam poinformować, że po kilku latach w naszym katalogu pojawi się nowe wydawnictwo B°TONG. Będzie to dwupłytowy album „Mass”. Premiera zaplanowana jest na czerwiec. Wkrótce podamy więcej informacji i uruchomimy przedsprzedaż.

Czytaj więcej