Wchodząc w 2023…

Kolejny intensywny rok za nami. Dziękujemy Wam za to, że byliście z nami, wspieraliście w działaniach i dzieliliście się spostrzeżeniami, wymieniając się cennymi uwagami. Dzięki temu staramy się zmieniać, ewoluować i wychodzić na przeciw Waszym potrzebom. Mamy nadzieję, że i naszą aktywnością wydawniczą udało nam się choć odrobinę ubarwić Wam ten trudny czas. Niech to symboliczne przejście starego i wejście nowego przyniesie zmiany na lepsze, że ustanie huk bomb i pocisków za naszą wschodnią granicą i wszystkie antagonizmy odejdą w zapomnienie…. Niech 2023 rok będzie dla Wszystkich czasem pokoju, radości i wielu powodów do szczęścia. Życzymy Wam tego z całego serca, abyśmy wreszcie mogli cieszyć się wolnością, w której każdy będzie mógł odsunąć troski o siebie i najbliższych, by oddać się przyjemniejszym sprawom. Pamiętajmy, że muzyka łagodzi obyczaje, często zaciera granice, łączy, a nie dzieli; może też stać się początkiem czegoś dobrego, fascynującego ekscytującego – bez względu na to z jakich nut wybrzmiewa.

Pozostałe aktualności

Kolejna odsłona braci Charlot już w lutym…

Dali się poznać dzięki współpracy z ALIO DIE („Tempus Fugit”). Dotąd opublikowali trzy albumy. Niektórzy kojarzyć mogą duet z działalności jako MANINKARI i SPHYXION. Zatem to już trzecie muzyczne wcielenie braci Frederica i Oliviera Charlot w barwach Zoharum. Co odróżnia ten projekt od pozostałych? O ile Maninkari eksploruje dźwięki o illustracyjnym zabarwieniu, o nieco akademickim […]

Czytaj więcej

Nowy album VOICES OF THE COSMOS

19 lutego ukaże się nowy, album projektu VOICES OF THE COSMOS „Deep Fields”, którym muzycy zainicjują cykl działań związanych z Międzynarodowym Rokiem Kopernikańskim. Rafał Iwański (X-NAVI:ET, ALAMEDA), Wojtek Zięba (Electric Uranus, Infamis) oraz Sebastian Soberski (Astronom, UMK) w ostatnich miesiącach przemierzyli Polskę, promując zagadnienia związane z kosmosem, a szczególnie pojęcia związane ze zjawiskami fal magnetycznych […]

Czytaj więcej

EXIT ELECTRONICS w Zoharum

Z radością i dumą informujemy, że nakładem Zoharum ukaże się rozszerzona wersja albumu „Learn The Hard Way” EXIT ELECTRONICS, projektu powołanego przez Justina K Broadricka (GODFLESH, JK FLESH, TECHNO ANIMAL, JESU, FINAL). Premiera już 23 lutego 2023.

Czytaj więcej
new premiere

Styczniowe premiery.

To już dzisiaj, oficjalnie dostępne są dwie nowe publikacje w naszym katalogu. Tym razem jest to debiutancka EP duetu AMPSCENT na kasecie i w wersji cyfrowej oraz najnowszy album BRANDKOMMANDO '1989′ na CD i kasecie. Oba tytuły dostępne na naszych stronach: Alchembria.PL (Zoharum Webstore) oraz bandcamp.

Czytaj więcej