PL
EN
zoh_134 Kup CD / Kup Digital Sample
Numer katalogowy

ZOHAR 134-2

Data premiery

27/02/2017

Formaty

CD |

MACHINEFABRIEK

Assemblage

”Assemblage” to piąty album Rutgera Zuydervelta wydany w barwach Zoharum (włączając w to kolaboracyjny album z Dagiem Rosenqvistem). Płyta, podobnie jak wyprzedany już album ”Dubbeltjes” ma podtytuł ”Gathered Eccentrics” i zbiera rzadkie nagrania Machinefabriek z kompilacji, wydawnictw kolaboracyjnych oraz 3-calowej Epki ”Nerf”. Pośród nagrań można również znaleźć niepublikowane ścieżki dźwiękowe do filmów i instalacji.

Dlaczego warto sięgnąć po tę kompilację? Przede wszystkim pokazuje rozwój artysty w okresie 2010-2016. Jest także dobrą kolekcją wprowadzającą w świat muzyki Rutgera Zuydervelta. Swoistym ”best of”, ale bez najbardziej znanych utworów. Na płycie jest 15 utworów i, co Rutger podkreślał przy okazji ”Dubbeltjes”, krótkie utwory przez swoje ograniczenia dają pole do eksperymentowania, a jednocześnie tworzenia spójnych form.

Płyta została wydana w 3-panelowym ekopaku w ściśle limitowanym nakładzie 300 szt. Za okładkę odpowiada Rutger Zuydervelt. Masteringiem zajął się Łukasz Miernik. Nad całym procesem wydawniczym czuwał Michał Porwet.

 

Tracklista

01. Nerf
02. Love Conquers Everything
03. WinterWende
04. Solo for Voice 51
05. The Harmed Harp
06. Klauerenriver
07. Ivory Ghosts
08. Sluimer
09. News Variations
10. Selfish Soundtrack
11. A Mythical Story
12. Desolate Delay
13. Since the Dawn of Time
14. Meltdown
15. Vowls

http://zoharum.com/wydawnictwa/assemblage/
http://zoharum.com/wydawnictwa/wendingen/
http://zoharum.com/wydawnictwa/the-measures-taken/
http://zoharum.com/wydawnictwa/dubbeltjes/