PL
EN
Kup 2CD / Kup Digital Sample
Numer katalogowy

ZOHAR 203-2

Data premiery

07/09/2020

Formaty

2CD |

JARL

Inner Domain

“Inner Domain” to trzecie wydawnictwo Jarla  w katalogu Zoharum. Wcześniej ukazały się krążki Tunguska Event (kolaboracja z Envenomist)  oraz „Negative Rotation/ Intensive Fracture”.

Jarl często opisuje swoją muzykę jako elektronikę o pierwiastku izolacyjnym; psychodeliczną, chemiczną, niezrównoważoną, od kojącej do niszczącej, bezsenną z lub bez struktury. „Inner Domain” powstał pod wpływem doświadczenia paraliżu podczas śnienia. Album został podzielony na dwie części, pierwszy krążek nosi tytuł „Hypnagogic” , a drugi  „Hypnopompic” odpowiadające kolejno stanowi przed i po tym doświadczeniu.

Nagrania choć brzmią nieco bardziej prymitywnie i surowo, wciąż jednak mają ten psychodeliczny charakter, jaki towarzyszy muzyce Jarla.  Wydane wcześniej przez Autarkeia na dwóch osobnych kasetach. Zapis pochodzi z lat 2007-2009 na 4 i 8 ścieżkowych magnetofonach. Większość elektronicznych brzmień pochodzi z generatora fal dźwiękowych i przetworzonych za pomocą delaya. Nagrań dokonano bez użycia komputera.

Nowa edycja to dwupłytowy album CD wydany w 6-panelowym ekopacku. Grafikę ponownie zaprojektowała Karolina Urbaniak, a masteringiem zajął się Łukasz Miernik.

Nakład ściśle limitowany do 300 szt.

Tracklista

CD1
1.Hypnagogic Domain Part 1
2.Hypnagogic Domain Part 2
3.Hypnagogic Domain Part 3
4.Hypnagogic Domain Part 4
5.Curare
CD2
6.Hypnopompic Domain Part 1
7.Hypnopompic Domain Part 2
8.Hypnopompic Domain Part 3
9.Hypnopompic Domain Part 6
10.Hypnopompic Domain Part 7
11.Hypnopompic Domain Part 8
12.Hypnopompic Domain Part 9
13.Hypnopompic Domain Part 11

http://zoharum.com/wydawnictwa/inner-domain/
http://zoharum.com/wydawnictwa/negative-rotationintensive-fracture/
http://zoharum.com/wydawnictwa/tunguska-event/