PL
EN
& HJALMAR 'YAMA Kup CD / Kup Digital Sample
Numer katalogowy

ZOHAR 158-2

Data premiery

01/12/2017

Formaty

CD |

RASKOL'NIKOV

& HJALMAR ‘YAMA’

RASKOL’NIKOV to włoski projekt, który dołącza do innych wydających w Zoharum. Duet, który tworzą Francesco Todescato i Jacopo Pagin, działa od 2010 roku i ma na koncie wiele występów i niskonakładowych wydawnictw.

‘YAMA’ jest kolaboracją pomiędzy projektem Raskol’nikov a Hjalmarem Hachem. Ukończony już w 2013 roku ”Album Góry” w końcu ujrzy światło dzienne po swoim ponownym przebudzeniu.

Sześć utworów opisuje ścieżkę, która prowadzi z lasu przez góry, a potem z gór w stronę nieba. Ta ścieżka jest odzwierciedlona na okładce. Oryginalny obraz wisi na ścianie w miejscu, gdzie powstała większa część albumu stanowiąc jednocześnie jego inspirację.

Wspinający się po ‘YAMIE’, poruszają się po egzotycznych terytoriach nieznanego języka, walcząc na skałach stworzonych z fragmentów, których formy nie są znane nawet ich twórcom. Podróż staje się przez to podwójnie niebezpieczna i ekscytująca. A gdy już dotrą na szczyt, nie będzie jasne, czy to cel podróży, czy jedynie przystanek na szerszej ścieżce, która nie ma końca.

Album został wydany w 3-panelowym ecopaku w ściśle limitowanym nakładzie 250 szt.

 

http://zoharum.com/wydawnictwa/hjalmar-yama/